استاندارد طراحی میز ناهار خوری

 

استاندارد طراحی میز ناهار خوری

استاندارد طراحی میز ناهار خوری یکی از اصول مهم برای ساخت میز ناهار خوری می باشد.چرا؟

چون اگر استاندارد طراحی رعایت نشود همانند ساخت یک ساختمان که اگر مهندس طراح مساحت ها و اندازه ها را درست طراحی نکند و طبق استاندارد جلو نرود آن ساختمان کج و کوله و ناامین خواهد بود.

پس برای ساخت یک میز ناهار خوری نیز احتیاج به استاندارد طراحی ساخت می باشد.استاندارد طراحی باعث میشه که میز دارای سایز درست ،یعنی طول و ارتفاع مناسب ،ارتفاع درست و به جا و برای رعایت استاندارد پزشکی می باشد.

 

پس استاندارد طراحی باعث ایجاد یک میز جم جور میشه.و از هر لحاظ عالی باشد.استاندارد طراحی فقط در مورد سایر نیست بله دلیل اصلی آن ساخت

شیک ترین و عالی ترین طراحی و جدیدترین مدلهای آن می باشد.

هر گاه یک میز شیک و عالی دیدید ،بدونید که در اون کار حتما استاندارد طراحی رعایت شده است .پس یک میز استاندارد ،دارای زیبایی منحصربفرد ،سایز بندی درست و عالی ،دارای استاندارد پزشکی می باشد.

 

استاندارد طراحی فقط برای میز نیست بلکه برای صندلی هم هست.پس استاندارد طراحی وابسته استاندارد پززشکی می باشد و در آن طراح باید همه

جوانب را در نظر بگیر که که کار خراب در نیاد.

 

سایزبندی میز ناهار خوری نیز متفاوت می باشد  که حتما هنگام خرید باید به آن توجه کنید.مثلا اندازه استاندارد و صحیح برای یک میز نهار خوری 4 نفره

سایز 120* 90 یا 120*100 می باشد. و ارتفاع نشیمنگاه یک صندلی نیز بین 45 تا 50 و ارتفاع درست یک میز نیز 70 تا 78 می باشد .

در جدول پایین اندازه میز ناهار خوری ئرج شده است که می توانید هنگام خرید به این استاندارد ها توجه کنید و محصولتون انتخاب کنید.

استاندارد طراحی میز ناهار خوری

تمامی میز های مستطیل ما از نظر ابعاد قابل تغییر می باشند و می توان آن ها را به میز مربع با هر ابعاد دلخواه شما تبدیل کرد. یک نمونه از میز دایره فروشگاه تخصصی میز ناهار خوری مجنونی را می توانید اینجا مشاهده نمایید.

در جدول بالا ابعاد استاندارد میز ناهارخوری مستطیل را مشاهده فرمودید. میز ناهارخوری موجود در بازار و همچنین محصولات ما نیز معمولا دارای ابعاد 80 در 120 برای 4 نفره، 90 در 160-150 برای 6 نفره، 90 در 180-190 برای 8 نفره و 1 متر در 2 متر برای 10 نفره می باشند. البته در بعضی میزها اختلاف کوچک وجود دارند (مثلا میز 4 نفره ممکن است 75 در 115 باشد.)

در صورت تمایل به مشاهده دو نمونه پرطرفدار از میز های مجنونی، میز ناهارخوری مستطیل میز ناهار خوری 4 نفره کارن اینجا را کلیک کنید و برای دیدن میز ناهار خوری ماهان 6 نفره اینجا را کلیک نمایید.

 

در این مقاله در مورد استاندارد طراحی میز ناهار خوری صحیت کردیم . اگر می خواهید اطلاعت بیشتر در مورد کیفیت میز ناهار داشته باشید می توانید به مقاله کیفیت میز ناهار خوری مراجع کنید.