جدیدترین مدلهای چیدن میز غذاخوری

جدیدترین مدلهای چیدن میز غذاخوری

جدیدترین مدلهای چیدن میز غذاخوری مدلهای چیدن میز غذا خوری با توجه به سبک و سلایق میزبان فرق می کند و چیزی نیست که دارای قانون خاصی برای چیدن باشد.پس شما می توانید با سلیقه و علایق خودتان میز غذاخوری را دکور و تزئین کنید.

همیشه  یا اکثر مواقع مرسوم بود که میز غذاخوری به زیباترین شکل ممکن چیده می شد.همه شما مطمئنم موقعی که به رستوران یا سالنهای غذاخوری با تالارهای پذیرایی مراجعه کردید و هموجا مدلها و سبکهای جدید دکورکردن میز غذاخوری و چیدن ظروف غذا را دیدید.شما میتونید از همونا الگو بگیرید و درخونه روی میز غذاخوری خودتون اجراش کنید.

این کار هم باعث زیبایی میز غذا خواهد شد و هم لذت غذا را دوچندان می کند و از لحاظ علمی و روانشناسی دکور و یا کلاس دکور باعث بالا رفتن کلاس غذا خوردن میشود و کلاس غذا خوردن نیز دلیلی برای کم خوردن غذا و چاق نشدن می باشد. پس حتما همیشه میز غذاخوریتون تزئین کنید.

مدلها و سبکهای از چیدن میز غذاخوری را در این مقاله قراردادم امیدوارم بتونید ازش الگو بگیرید و ازش استفاده کنید.

برای تزئین میز ناهارخوری قبل از هر چیز به یک رومیزی نخی، زیر بشقابی یا رانر (نوار پارچه ای با عرض حدود 60 سانتیمتر که وسط میز ناهارخوری قرار گرفته و از دو طرف آویزان می شود) نیاز دارید. چیدمان مناسب کارد، قاشق و چنگال و نیز استفاده از گل ها و سایر عناصر تزئینی، از جمله عوامل مهمی است که باعث می شود مهمان احساس راحتی داشته و نسبت به صرف غذا ترغیب شود. درواقع شکل و ظاهر میز ناهارخوری، نمایانگر خلاقیت شما برای پذیرایی از میهمان به شیوه ای مطلوب است .

جدیدترین مدلهای چیدن میز غذاخوری

دکور روی میز ناهار خوری با سایر قسمت ها مانند چیدمان مبل راحتی و میز جلو مبلی تفاوت زیادی دارد. میزهای ناهارخوری جدید، خصوصا در مدل هایی که میز چوبی طبیعی بوده و طرحی نیمکتی دارند کمی عجیب تر و البته جالب تر بنظر می رسند. شاید در نگاه اول بسیاری از خانواده ها با دیدن مدل های نیمکت دار قید خرید چنین مدل هایی را بزنند اما خوب است قبل از انجام این کار، به برتری ها و مزایای وِیژه ای که همراه این مدل به شما هدیه می شود نیز فکر کنید.

میز غذاخوری 4 نفره مجنونی

دکور کردن میز ناهار خوری

میز ناهار خوری شیش نفره

میز غذا خوری جدید مجنونی

قیمت میز غذاخوری4نفره

قیمت میز غذاخوری چهار نفره

قیمت میز ناهار خوری