خرید میز ناهار خوری

خرید میز ناهار خوری

خرید میز ناهار خوری یکی از دغدغه هر فردی می باشد و یکی از مشکلات روزمره می باشد.فروشگاه تخصصی میز ناهار خوری در نظر دارد این مشکل را برای شما مرتفع نماید و شما را در یک خرید مطمئن و راحت یاری کند.

 

چرا باید میز ناهار خوری بخریم؟

میز ناهار خوری یکی از ملزومات زندگی می باشد که برای خرید آن حتماً باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید که خدایی نکرده هنگام خرید دچار سوء تفاهم یا اشتباه نشوید.

برای خرید میز ناهار خوری شما می توانید به فروشگاه تخصصی میزنهارخوری مجنونی مراجعه کنید و در این فروشگاه انواع میز ناهار خوری دونفره میز ناهار خوری ۴ نفره میز ناهار خوری ۶ نفره و الی  ۱۲ نفره.

را با قیمت مناسب بگیرید.

خرید میز ناهار خوری
میز قهوه خوری 2 نفره کارن میز غذا خوری کارن کاری منحصر به فرد که دارای کیفیت عالی و زیبایی ویژه باشد . جنس چوب چوب راش گرجستان هستش و پارچه نیو ساتل، اندازه میز 85 سانتیمتر عرض آن 85 سانتیمتر می‌باشد ارتفاع آن ۷۰ سانت و ارتفاع نشیمنگاه صندلی ۴۸ سانت میباشد که در این کار تماماً استاندارد پزشکی رعایت شده است و همچنین استاندارد طراحی کیفیت و زیبایی کار بی نظیر و محصولی ماندگار که شما می توانیدبا رنگ های گرم و سرد ست کنید رنگ های گرم از قبیل قرمزو زرشکی و با رنگهای سرد از قبیل سفید و کرم و طوسی و نوک مدادی ست نمود.

 

میز ناهارخوری دارای کیفیت های متفاوت هستش :کیفیت از لحاظ چوب کیفیت از لحاظ پارچه . پس به خاطر همینه که میگیم هنگام خرید باید اطلاعات داشته باشید چرا چون خود چوب میز ناهارخوری دارای انواع کیفیت هستش مثلاً چوب راش که خود نیز دارای دو کیفیت هست، چوب راش گرجستان و چوب راش ایران که در این میان چوب راش گرجستان قیمت بیشتری نسبت به چوب راش ایران دارد.

 

 

در ضمن راجع به کیفیت های دیگر چوب می توان چوب توسکا چوب و روس نیز اشاره داشت که چوب توسکا و چوب روس دارای کیفیت پایین‌تری و قیمت مناسب تری نسبت به دیگر کشورها برخوردار هستند و هنگامی خریده میز‌نهارخوری باید از فروشنده پرسید که جنس چوب میز از چه نوعی هستش!و باید به این توجه کنید که فروشنده خدای نکرده سر شما کلاه نذاره.

 

و اما در مورد پارچه کیفیت های متفاوتی است مثلاً جنس چینی داریم جنس ایتالیایی داریم که الان عمده بازار ایران پارچه های چینی هستند که معمولاً توسط فروشنده سودجو به عنوان پارچه ترک به فروش می رسد که با پارچه ترک تقریباً دو برابر یا سه برابر قیمت پارچه چینی را دارد چون کیفیتش از هر لحاظ  بالاتره .

 

چگونه بهترین میز ناهارخوری را بخریم؟

خرید میز ناهار خوری فقط در مورد کیفیت چوب و  کیفیت پارچه نیست هنگام خرید میز ناهارخوری باید به موارد دیگر هم توجه داشت مواردی از قبیل اندازه میز سایز دونفره ۴ نفره ۶ نفره و یا ۸ نفره و موارد دیگر از قبیل فضای خونتون یا فضای اتاقتون اندازه دو نفره هستش اندازه ۴ نفره یا شیر نفره را باید در نظر داشت که بعد از خرید به مشکل بر نخورید چون اگه فضای خونتون کوچکه نباید میز ناهار خوری بزرگ بخرید زیرا  هنگام ترک میز یا پشت میز نشستن مشکل ایجاد خواهد شد.

چندین مدل میز ناهار خوری

 

 

مدلهای میز ناهار خوری

هنگام خرید باید به مدل میز ناهار خوری نیز توجه شود.مدل میز ناهار خوری متفاوت می باشد .مدل استیل ،مدل راحتی،مدل کلاسیک و مدل سنتی. که مطمئنان باید در نظر داشت که چه مدلی با خونه شما هماهنگی داره و چه مدل راحتره و یا زیباتر می باشد.پس باید کار کنید که هنگام خرید میز ناهار خوری هر سه مولفه  یا چندین مورد را با هم یک جا  داشته باشد.

چون برای شما خرید آسان تر خواهد بود و از خرید خود مطمئن خواهید بود و استرس نخواهید داشت.چون می دونید که آنچه که مد نظر شما بوده است را انتخاب کردید.

 

 در ویدیو زیر به تفصیل ،تشریح شده اشت.