سبد خرید 0

در باره ما

 

 

در باره فروشگاه تخصصی میز ناهار خوری مجنونی

 

فروشگاه تخصصی میز ناهار خوری یک فروشگاه بزرگ دارای تولیدی عالی و عرضه به کل کشور با قیمت عالی و گارنتی اصالت کالا ،گارانتی 100% محصول و عودت مبلغ درصورت نارضایتی مشتری تا یک هفته،ارسال سریع و رایگان به کل کشور و بسته بندی عالی می باشد.

 

و از موارد مهم آن می توان به  مشاوره رایگان در مورد دکوراسیون منزل و مشاوره رایگان و دادن اطلاعات تخصصی برای انتخاب و خرید میز ناهار خوری  و کمک به ست نمودن آن در منزل اشاره کرد.

 

فروشگاه اینترنتی مجنونی دارای سه شعبه در سطح شهر و دارای کارخانه تولیدی در چهاردانگه و شعبه اصلی در نعمت آباد و شعابت دیگر در شهر های دیگر و از اهم و اصلایت شعبه کل کشور ،شعبه شهرستان مهاباد می باشد که اهم کارها در این شعبه انجام می گیرد.

 

 

در شعبه شهرستان مهاباد نظارت و کنترل بر همه زیر مجموعه ها شکل می گیرد و نظارت کامل بر کارخانه و دیگر شعبات را دارد که

در مواردی از نظر کیفیت،زیبایی،استاندارد و رعایت حقوق مشتری تمام نیازمندی ها را برآورده کند و بهترینها را با کمترین قیمت

عرضه مشتری کنید.

و در نهایت رضایت 100 درصد مشتری را از محصول و خدمات تخصصی فروشگاه میز ناهار خوری برآورده کند و مشتریان  عزیزمان را جلب کند.

 

فروشگاه تخصصی میز ناهار خوری  از سال 72 فعالیت خود را شروع کرده و در این چند ساله رضایت کامل مشتری را جلب نموده و خدمات شایسته این مرکز و تبلیغات  دهان به دهان مشتریان و اعتماد آنها گویایی این بوده که ما هر روز به کار خود دل گرمتر شویم و خدمات خود را هر روز بهتر از دیروز کنیم.

 

فروشگاه تخصصی مجنونی بر چهار اصل مهم زیر در ساخت میز ناهار خوری پای بند بوده و خواهد بود:

1-کیفیت

2-زیبایی

3-استناندارد پزشکی

4- قیمت عالی

 

 

همچنین مجنــونی امکان خرید راحت و مطمئن را با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی ایجاد نموده است و بستری را بوجود اورده که شما بتوانبد در هر جای ایران عزیزمان که باشید بتوانید خرید و محصول خریداری شده را در اسرع وقت بدون داشتن هیچ دغدغه ای دریافت نمائید و از یک خرید اینترنتی لذت کامل را ببرید.

 

 

برگشت به بالا