فروش میز ناهار خوری

فروش میز ناهار خوری

فروش میز ناهار خوری با کیفیت و دارای گارنتی اصالت کالا و همچنین مشاوره در مورد نحوه خرید و آموزش ست نمود آن قبل از خرید   و خیلی

از مواردی دیگه که در انتهای این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد  از اهم کارهای فروشگاه تخصصی میز ناهار خوری مجنونی می باشد.

 

در این مقاله در مورد انواع میز ناهار خوری صحبت خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که چه نوع میز ناهار خوری مناسب شما خواهد بود یا نه.

 

 

میز ناهار خوری 2 نفره

میز غذا خوری مروارید 2 نفره

میز غذا خوری مروارید 2 نفره طرحی شیک و خاص دارد و دکوراسیون منزل شما را زیباتر می کند.این میز از چوب راش گرجستان ساخته شده، رنگ آن پلی استر مات و پارچه آن از جنس نیو ساتل است.شما می توانید رنگ پارچه و چوب این محصول را با توجه به رنگ دکوراسیون خود انتخاب کنید.

این کار را می توان با رنگهای گرم از قبیل :کرم،شتری،خردلی،قهوه ای،طلایی و عسلی ست نمود.

کیفیت

میز غذا خوری مروارید 2 نفره دارای کیفیت فوق العاده عالی می باشد که در نوع خود بینظیر است.جنس چوب آن راش و رویه آن روکش چوب است.

پارچه بکار رفته در آن مایا می باشد که دارای کیفیت خوب قبل شستشو می باشد.از لحاظ کاری حداقل 15 سال برای شما کار خواهد کرد. و شما مطمنن پول خود را هدر نخواهید داد.

 

میز ناهار خوری 4 نفره

میز ناهار خوری شیک 4 نفره ، دارای 4 صندلی زیبا با رنگ چوب عسلی و پارچه مسکو رنک کرم شکلات می باشد.این کار دارای زیبایی خیره کننده

،شیک،منحصربفرد و محصول سال 2020 می باشد. این کار را نمی توان در هر خانه ای دید زیرا محصولی تک با تولید محدود می باشد و صرفا خاص زیبا

پسندان می باشد.

این کار را می توان با رنگهای کرم،کرم شکلاتی،عسلی تیره و روشن ،قهوه ای ست نمود.

دارای ضمانت  اصالت کالا و همچنین دارای کیفیت  و ضمانمت 100 درصد  عودت مبلغ می باشد . برای دیدن این محصول اینجا را کلیک کنید.

میز ناهار خوری 4 نفره شیک

 

میز ناهار خوری کارن 4 نفره

میز ناهار خوری کارن 4 نفره ، کاری زیبا و منحصربفرد می باشد که واقعا در نوع خود بینظیر می باشد.دوستان با گرفتن اینکار می توانید استاندارد کامل پزشکی را رعایت کنید.یعنی  این کار برای تسکین کمردرد عالی هستش.دارای زیبایی عالی برای ست کردن با دکوراسیون منزل می باشد.

میز ناهار خوری کاران رویایی نیز ایز بهترین کارهای مجموعه مجنونی می باشد که این کا را نیز می توان با ست رنگهای گرم و یرد زیادی ست نمود.

از این کار بهتر است در سالن پذیرایی استفاده شود و همه سایز آن نیز موجود می باشد از 2 نفره گرفته تا 20 نفره.

برای دیدن مشخصات این محصول   اینجا را کلیک کنید.

میز ناهار خوری کارن رویایی

 

میز ناهار خوری 6 نفره

میز ناهار خوری لرد 6 نفره طرحی شیک از دو سبک مدرن و سیک کلاسیک می باشد که تلفیق این دو طرح یک طرح زیبا و منحصربفرد را به وجود آورد که در نوع خود بینظیر می باشد.این کار از طرحهای خوب و خوش فروش فروشگاه تخصصی میز ناهار خوری مجنونی می باشد.

طرحی که زیبا پسندان و افراد لاکچری آن را می پسندند و زیبایی منزل خود را با این کار دوچندان می کنند.این کار را می توانید با خیلی از

رنگها بدون محدودیت ست کرد.

کیفیت

میز غذا خوری ماهان دارای کیفیت فوق العاده عالی می باشد که در نوع خود بینظیر است.جنس چوب آن راش و رویه آن روکش چوب است.

پارچه بکار رفته در آن مایا می باشد که دارای کیفیت خوب قبل شستشو می باشد.از لحاظ کاری حداقل 15 سال برای شما کار خواهد کرد. و شما مطمنن پول خود را هدر نخواهید داد.

 

زیبایی

این کار همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید دارای زیبایی خیره کننده می باشد و یکی از برترین محصولات سال 2020 می باشد که مخاطبان

زیادی آن راپسندیده و از آن رضایت کامل داشته اند و زیبایی آن را برای دیگران توصیف نموده اند و نظرات زیادی در پیچ اینستاگرام ما و سایت ما در

مورد زیبایی این کار ثبت نموده اند.

استاندارد

هنگام خرید هر محصول به استاندارد کار توجه کنید ،زیرا خیلی مهم می باشد .این کار دارای استاندارد کامل پزشکی و استاندارد کامل طراحی و

سایز می باشد.صندلی کاملا راحت برای نشستن و رعایت ارتفاع میز و صندلی و پرکردن گودی کمر به هنگام نشستن و تسلط کامل بر میز ،همگی

از استاندارد های این کار می باشند که کمتر پیش م یاید یک میز ناهار خوری چندین مولفه را یکجا داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر ادامه مطلب…

 

میز ناهار خوری گرد عروس

میز ناهار خوری گرد عروس طرحی استاندارد و شیک که دارای راحتی فوق العاده برای نشستن می باشد.این کار واقعا منحصربفرد و دارای زیبایی خیره کننده می باشد.استاندارد رعایت شده در آن در اوج خود می باشد و از استاندردهای این کار می توان به استاندارد پزشکی،استاندارد راحتی،استاندارد طراحی و سایز اشاره کرد که در کمتر میز ناهار خوری چندین استاندارد همزمان یکجا دور هم جمع شود.

این محصول دارای عدد صندلی کارن و یک عدد میز کارن از جنس چوب راش می باشد.البته رویه آن روکش چوب  و مابقی تماما چوب راش گرجیستان هستند و دارای ماندگاری زیادی می باشد.

برای دیدن توضیحات بیشتر اینجا را کلیک کنید

به نمونه های دیگر میز ناهار خوری توجه کنید.

برای دیدن همه نمونه ها می توانید به صفحه فروشگاه مراجه کنید.   میز ناهار خوری 6 نفره