قیمت میز ناهار خوری دو نفره

قیمت میز ناهار خوری دو نفره

قیمت میز ناهار خوری دو نفره با توجه به کار و کیفیت و نوع چوب و مدلهای آن کاملا فرق می کند.و در خیلی موارد قیمت های عالی یا قیمت های استثنایی دارند که ما به تفصیل در اینجا آنها را شرح خواهیم دارد.

 

قیمت میز ناهار خوری دو نفره
میز ناهار خوری دو نفره با چوب راش گرجستان و پارچه نیو ساتل.کار عالی و کیفیت درجه1 میز غذا خوری کارن کاری منحصر به فرد که دارای کیفیت عالی و زیبایی ویژه باشد . جنس چوب چوب راش گرجستان هستش و پارچه نیو ساتل، اندازه میز 85 سانتیمتر عرض آن 85 سانتیمتر می‌باشد ارتفاع آن ۷۰ سانت و ارتفاع نشیمنگاه صندلی ۴۸ سانت میباشد که در این کار تماماً استاندارد پزشکی رعایت شده است و همچنین استاندارد طراحی کیفیت و زیبایی کار بی نظیر و محصولی ماندگار که شما می توانیدبا رنگ های گرم و سرد ست کنید رنگ های گرم از قبیل قرمزو زرشکی و با رنگهای سرد از قبیل سفید و کرم و طوسی و نوک مدادی ست نمود.

 کیفیت میز ناهار خوری 2 نفره

کیفیت یکی از ارکان مهم قیمت میز ناهار خوری دو نفره می باشد که کیفیت را نوع چوب،نوع پارچه، ساخت عالی آن و … تعیین می کند.از فاکتورهای مهم قیمت کیفیت چوب می باشد.

برای ساخت میز ناهار خوری از چندین چوب استفاده می شود.چوب توسکا،روس، راش ایران،راش گرجیستان،افرا،گردو،که در بین آنه چوب روس و توسکا از قیمت کمتر و کیفیت پایین تری برخوردارن و چوب راش دارای کیفیت عالی تر و قیمت بالاتری نسبت به چوب توسکا و روس دارند.

اما چوب راش نیز خود دارای دو کیفت چوب راش گرجستان و چوب راش ایران که بین این دوتا چوب راش گرجستان دارای قیمت بیشتر  و کیفیت عالی تری دارد. چوب راش و گردو نیز قیمتهاشون یکم سر سام اوره.

چون چوب گردو و چوب افرا دارای کیفیت عالی و چوبی تضمینی  و کیفیت  مادام العمر دارند.

میز ناهار خوری دونفره
چوب راش گرجستان،کیفیت عالی.میز غذا خوری مروارید 2 نفره طرحی شیک و خاص دارد و دکوراسیون منزل شما را زیباتر می کند.این میز از چوب راش گرجستان ساخته شده، رنگ آن پلی استر مات و پارچه آن از جنس نیو ساتل است.شما می توانید رنگ پارچه و چوب این محصول را با توجه به رنگ دکوراسیون خود انتخاب کنید. این کار را می توان با رنگهای گرم از قبیل :کرم،شتری،خردلی،قهوه ای،طلایی و عسلی ست نمود.

 

پس با این تفسر ها می خوام یم رنج قیمت به شما بدم.

میز ناهار خوری دو نفره با چوب توسکا و روس قیمت حدودی از 900 تومن تا 1،500،000 هزار تومن دارد.

میز غذا خوری 2 نفره با چوب راش ایران  قیمتی از 1،200،000 ت تا 2 تومن را دارد.

میز غذا خوری 2 نفره با چوب راش گرجیستان نیز قیمت از 1،700،000 تومن تا 2،500،000 هزارتومن را دارد.

اما میز ناهار خوری دونفره با چوب راش و چوب افرا قیمتی بالای 3 تومن را دارد.

میز ناهار خوری دو نفره چوب روس
چوب روس | میز ناهار خوری چوبی 2 نفره محصولی متفاوت و تماما چوب از جنس چوب روس می باشد که در نوع خود بینظیر می باشد.این کار دارای 2 عدد صندلی چوبی و 1 عدد میز گرد تمام چوب روس می باشد. این کار مناسب برای بالکن و یا آشپزخانه کوچک و سبک سنتی و یا در حیاط می باشد که محکم در برابر آب می باشد. و از مزیت های خوب دیگر این کار این می باشد که دوام زیادی دارد و یا اگه زخمی هم شد بر خلاف دیگر کارها شما می توانید با آتیش زخم آن را پوشنوند . چوب این کار رنگ شده نیست و چوب خام را با لیزر و آتش به این شکل در می آورند که یک سبک سنتی به خود بگیرد.

 

برا دیدن قیمت های میز ناهار خوری دو نفره  اینجا  را کلیک کنید