مدل میز ناهار خوری

میز ناهار خوری دارای مدلهای متفاوتی می باشد که در زیرا آنها را نمایش و هر کدام را به تفصیل تشریح خواهیم کرد.

مدل میز ناهار خوری

مدل میز ناهار خوری دارای چندین مدل می باشد می توان اشاره داشت به:

مدل کلاسیک،مدل سلطنتی،مدل مدرن و…

در اینجا به تشریح این سه مورد خواهیم پرداخت و هرکدام را با تصویر نشان خواهیم داد.

مدل کلاسیک :

این مدل از عمومیت زیادی برخورد می باشد و در هر خانه ای یا اکثر خانه ها موجود می باشد.مدل کلاسیک دارای تنوع زیادی در داخل بازار می باشد و

از 2 نفره کرفته تا 20 نفره ،از رنگهای جور واجور گرفته تا شکلهای متفاوت و زیبا .

سبک دکوراسیون اکثر ما  ایرونی ها سبکی کلاسیک می باشد وبه همین دلیل میز ناهار خوری کلاسیک دارای مصرف بیشتر نسبت به دیگر مدلها می باشد.

میز ناهار خوری کلاسیک دارای مزایایی خوبی از نظر کیفیت،زیبایی،استاندارد پزشکی،استاندارد طراحی و غیره می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقالات زیر را مطالعه کنید

مدلهای میز ناهار خوری کلاسیک
مدل میز ناهار خوری
میز ناهارخوری 6 نفره کاری شیک و متفاوت و دارای کیفیت عالی چوب و پارچه می باشد.میز ناهارخوری 6 نفره دارای جنس چوب راش گرجیستان و پارچه مایا با رنگهای کرم و شکلاتی کم رنگ می باشد. ابن کار و دارای 6 عدد صندلی و یک عدد میز با رویه رکش چوب راش و پایه تمام چوب راش همراه با صندلی تمام چوب راش می باشد که دارای کیفیت عالی و ماندگاری زیاد می باشد.این کار حداقل 10سال برای شما کار خواهد کرد در صورت استفاده زیاد و همیشگی چون واقعا عالی هستش.

 

 

 

میز ناهار خوری کارن 6 نفره
میز ناهار خوری کارن 6 نفره طرحی استاندارد و شیک که دارای راحتی فوق العاده برای نشستن می باشد.این کار واقعا منحصربفرد و دارای زیبایی خیره کننده می باشد.استاندارد رعایت شده در آن در اوج خود می باشد و از استاندردهای این کار می توان به استاندارد پزشکی،استاندارد راحتی،استاندارد طراحی و سایز اشاره کرد که در کمتر میز ناهار خوری چندین استاندارد همزمان یکجا دور هم جمع شود.

 

میز ناهار خوری گرد هکتور
میز ناهار خوری گرد هکتور دارای مزیت های خوبی برای شما می باشد . مزیت 1: هنگام استفاده از این میز بخاطر گرد بودن دسترسی به وسایل و یا غذا را خیلی اسون خواهد کرد و کاملا به کل میز مسلط خواهید بود. مزیت2: بخاطر گرد بودن یک فضایی صمیمی بین اعضای خانواده هنگام صرف غذا ایجاد خواهد کرد.

 

 

میز ناهار خوری کارن 4 نفره
میز ناهار خوری کارن 4 نفره ، کاری زیبا و منحصربفرد می باشد که واقعا در نوع خود بینظیر می باشد.دوستان با گرفتن اینکار می توانید استاندارد کامل پزشکی را رعایت کنید.یعنی این کار برای تسکین کمردرد عالی هستش.دارای زیبایی عالی برای ست کردن با دکوراسیون منزل می باشد.

 

 

میز ناهار خوری گرد عروس
میز ناهار خوری گرد عروس طرحی استاندارد و شیک که دارای راحتی فوق العاده برای نشستن می باشد.این کار واقعا منحصربفرد و دارای زیبایی خیره کننده می باشد.استاندارد رعایت شده در آن در اوج خود می باشد و از استاندردهای این کار می توان به استاندارد پزشکی،استاندارد راحتی،استاندارد طراحی و سایز اشاره کرد که در کمتر میز ناهار خوری چندین استاندارد همزمان یکجا دور هم جمع شود. این محصول دارای عدد صندلی کارن و یک عدد میز کارن از جنس چوب راش می باشد.البته رویه آن روکش چوب و مابقی تماما چوب راش گرجیستان هستند و دارای ماندگاری زیادی می باشد.

 

 

میز ناهار خوری چستر 6 نفره
میز ناهار خوری چستر 6 نفره طرحی استاندارد و شیک که دارای راحتی فوق العاده برای نشستن می باشد.این کار واقعا منحصربفرد و دارای زیبایی خیره کننده می باشد.استاندارد رعایت شده در آن در اوج خود می باشد و از استاندردهای این کار می توان به استاندارد پزشکی،استاندارد راحتی،استاندارد طراحی و سایز اشاره کرد که در کمتر میز ناهار خوری چندین استاندارد همزمان یکجا دور هم جمع شود. این محصول دارای عدد صندلی کارن و یک عدد میز کارن از جنس چوب راش می باشد.البته رویه آن روکش چوب و مابقی تماما چوب راش گرجیستان هستند و دارای ماندگاری زیادی می باشد.
میز ناهار خوری وکیوم
میز ناهار خوری وکیوم کاری شیک و محصربفرد که در نوع خود بینظیر و خیلی شیک می باشد ،بیشتر مورد پسند زیبا پسندان و افرادی که به زیبایی اهمیت می دهند. اینکار دارای یک میز وکیوم ضد خش با رنگ عسلی پر رنگ می باشد و صندلی آن نیز چستر طوسی است .جنس چوبشون راش و جنس پارچه مایا. این کار را می توان با رنگهای گرم و رنگهای سرد ست نمود. هنگام طراحی در منزل زیبایش دوچندان خواهد شد.

 

 

مدل سلطنتی یا استیل

این مدل دارای استفاده کمتر و عمومیت کمی نسبت به دیگر مدلها  برخوردار می باشد.چون فقط برای ست کردن با مبل استیل کاربرد دارد  و متاسفانه برای استفاده راحت نیستند و کمتر پیش می آید که دارای استاندارد پزشکی و طراحی داشته باشند و صرفا جنبه زیبایی داند.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.