میز غذاخوری را چگونه با منزل ست کنیم ؟

میز غذاخوری را چگونه با منزل ست کنیم ؟

میز غذاخوری را چگونه با منزل ست کنیم ؟ سوالی است که همیشه و برای همه ما هنگام خرید کردن میز غذاخوری پیش می آید.پس هنگام خرید میز غذا خوری حتما به چند نکته توجه کنید.نکاتی از قبیل جنس،اندازه،رنگ،سبک،مدل و یا ایا میز ناهار خوری که می خرم آیا با سبک و رنگ دکور منزل من هارمونی دارد یا خیر.شما قبل از خرید حتما  ابید توجه داشته باشید که هماهنگ داشته باشید تا  هم پولتون هدر نره و هم با دکوراسیونئ منزلتون یکی بشه و خوشکل و زیبا.

 

میز غذا خوری کارن 6 نفره

سبک های میز ناهارخوری

به سبک میز ناهار خوری و سبک منزلتون حتما توجه کنید و باید بدانید که حتما با هم هماهنگ و یکی بشن تا زیبایی بصری را به شما بدهد.اگر سبک خانه شما مدرن است پس باید میز غذاخوری انتخاب کنبد که دارای سبک مدرن باشد.

اگه سبک منزل شما کلاسیک است حتما سبک کلاسیک انتخاب کنبد و هیچ وقت فریب زیبایی میز غذاخور در فروشگاه ها را هنگام هرید نخورید.گاهی وقت ها هنگام خرید در فروشگاها چشمتان به سبکی سنتی میخورد ولی شاید سبک خانه یا منزل شما مدرن باشد که در این بین اصلا سنخیتی با هم ندارند.

نکته:هنگام خرید به سبک منزل و سبک میز غذاخوری توجه کنید.

میز غذاخوری را چگونه با منزل ست کنیم ?

 

جنس میز غذاخوری

میز غذاخوری دارای جنس های از قبیل چوب،فلز،پارچه و پلیمر می باشد.هنگام خرید باید به جنس وسایل منزل و جنس میز غذاخوری توجه شد و اگر جنس وسایل منزل شما فلزی است پس از میز غذاخوری فلزی استفاده کنید و هیچگاه فلز را با چوب و یا چوب را با پلیمیر ترکیب نکنید.چون دکوراسیون اصلا زیبا نخواهد بود.

 

شکلهای میز غذاخوری

میز غذا خوری نیز دارای اشکال گوناگونی می باشد. شکلهای از قبلی دایره،مستطیل،مربع و بیضی شکل.

هارمونی شکل نیز خیلی مهمه و باید آن را مد نظر داشت و یا باید به جایی که می خواهید میز غذا خوری قرارداده بشه توجه خاصی بشه.مثلا میز دایره کرد را حتما در جایی قرار بدید یا برای جایی بخرید که فضای آنجا بزرگ و فضای زیادی داشته باشد.چون میز غذاخوری گرد برای فضای باز عالی هستند.

میز غذاخوری گرد نیز برای فضای کوچک بهتر می باشند و جا کمتر اشغال می کنند.

میز غذاخوری را چگونه با منزل ست کنیم

 

میز ناهارخوری برای دکوراسیون صنعتی 

این نوع میز ناهارخوری اکثرا در کارخانجات، مراکز اداری، تجاری و… کاربرد دارد. طراحی و ظاهر این سبک دکوراسیون به ابزارآلات و لوازم کارخانجات شبیه است. وقتی فضایی به سبک صنعتی طراحی شده است پس قطعا لوازم یا میز ناهارخوری که در آن به کار می رود نیز به سبک صنعتی دیزاین می شود که می تواند جذاب باشد. نمونه های میز ناهار خوری به سبک صنعتی را در زیر مشاهده می‌کنید.

قیمت میز ناهار خوری کلاسیک

پر استفاده ترین ابعاد میزهای موجود در بازار

اندازه مناسب و استاندارد میزهای موجود بازار به صورت زیر است:

میز دایره ای شکل
  • برای 2 نفر قطر 90 سانتی متری
  • برای 4 نفر قظر 100 سانتی متری
  • برای 8 نفر قطر 140 سانتی متری

میز غذا خوری دایره ای

میز مربعی شکل
  • برای 4 نفر95 سانتی متری
  • برای 8 نفر 145 سانتیمتری

 

میز مستطیلی شکل
  • برای 6 نفره 90*150
  • برای 8 نفره 90*180
  • برای 10 نفره 120 *240
  • برای 12 نفره 120*330