پخش گل عمده مصنوعی ایران | مجنونی وارد کننده مستقیم گل از چین

پخش گل عمده مصنوعی ایران

 

چین یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان و صادرکنندگان گل مصنوعی در جهان است. این کشور دارای صنعت گل مصنوعی پیشرفته و رونق دار است که می‌تواند نیاز‌های مختلف مشتریان را برآورده کند. چین انواع گل مصنوعی را با کیفیت‌های مختلف و قیمت‌های رقابتی تولید و عرضه می‌کند.تولید  گل مصنوعی چین به حدی است که تمام ئنیا را پوشش می دهد. هر شخصی با هر مقدار خاص میتواند در چین کل مصنوعی خرید

کند ، اما مشکل واردات به کشور این امکان را از ما سلب نموده است.تاجرانی که با هزینه ها مشکل ندارند می تواند هر تعدادی که خواستند از چین خرید کنند.

پخش گل عمده مصنوعی ایران

 

واردات گل مصنوعی از چین

گل‌های مصنوعی یکی از محصولات پرطرفدار و پرکاربرد در دنیای امروز هستند. این محصولات به دلایل مختلفی از جمله تزئین منزل، دفتر، مغازه، رستوران، هتل، مراسم عروسی، تولد، مذهبی استفاده می‌شوند. گل‌های مصنوعی دارای مزایایی هستند که باعث شده اند بسیاری از مردم برای داشتن آن‌ها تمایل داشته باشند. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • دوام و ماندگاری بالا
 • نیاز به آبیاری و نگهداری کم
 • هزینه کمتر نسبت به گل‌های طبیعی
 • انواع و اشکال متنوع و زیبا
 • قابلیت استفاده در هر فصل و شرایط آب‌و‌هوایی
 • نداشتن حساسیت و آلرژی نسبت به گل‌های طبیعی
 • عدم انتشار بوی نامطبوع و آلودگی محیط زیست

 

روند واردات گل مصنوعی از چین

اگر شما هم قصد دارید گل مصنوعی از چین وارد کنید، باید با چند مرحله مهم آشنا باشید. این مراحل شامل پیدا کردن تولیدکننده یا عرضه‌کننده مناسب، هماهنگی سفارش، بررسی کیفیت، حمل‌ونقل و گمرک می‌شوند. هر کدام از این مراحل تخصص و تجربه زیادی را نیاز دارند و نمی‌توان بدون دانش و آگاهی کامل برای اینکار اقدام کرد.

روند خرید کردن در چین خیلی ساده است و اصلا پیچیدگی خاصای ندارد.میتوان  با ۷۰ میلیون ویزای  چین به مدت ۱۵ روز را اوکی کرد و و با مبلغ ۳۰۰ الی … می توان خرید انجام داد.

پخش گل عمده مصنوعی ایران

 

و اما مشکل اصلی کجاست؟

مشکلی اصلی در واردات می باشد.متاسفانه هزینه های گمرکی کمر شکن می باشند. و قیمت جنس خریداری شده پس از  وارد شده به داخل کشور ایران سرسام خواهد شد.به نحوی که هزینه گمرک قیمت گل مثنوعی را چنیدن برابر خواهد کرد.و این چند برابر شدن قیمت ها برای مصرف کننده هزم نخواهد شد و فروش گل مصنوعی که از مایحتاج اولیه  مصرف کننده نیست پس در فروش ان برای مغازه دار ۱۰۰ درصد مشکل پیش خواهد امد.

 

 

راه حل برای کاهش قیمت گل مصنوعی؟

 

راه حل این مسله پیش ماست.گلفروشی مجنونی مهاباد که دارای ۶ شعبه می باشد این امر را برای شما بسیار سهل نموده و گل مثنوعی از چین را با پایین ترین قیمت و حتی با حذف واسطه و حذف هزینه گمرک تقدیم مصرف کنندگان عزین هم وطن می نمایید.

برای مثال شما از هر جایی قیمت تک شاخه ارکیده لمسی ۹ گل وارداتی را بگیرید از ۱۳۰،۰۰۰ کمتر نمی فروشن. ولی ما  مجموعه مجنونی آن را با قیمت ۹۶ تومن عرضه می کنیم. شما حساب کنید هر باکس شامل ۴۸ شاخه است و ۴۸*۳۴۰۰۰ مساوی است با ۱،۷۲۸،۰۰۰ ت اختلاف.

پخش گل عمده مصنوعی ایران

پخش گل عمده مصنوعی ایران کجاست؟

پخش گل عمده مصنوعی ایران در مهاباد است و توسط برادران مجنونی  در ۶ شعبه در شهرستان مهاباد انجام می شود.

 

در این مجموعه شما میتوانید بیش از ۱۳۰۰ آیتم گل مصنوعی از قبیل:

 1. گل ارکیده مصنوعی
 2. گل لیلیوم مصنوعی
 3. برگ اوکالیپتوس مصنوعی با گلدان
 4. گل شکوفه مصنوعی
 5. گل سنبل مصنوعی
 6. گل مگنولیا
 7. گل شقایق مصنوعی با گلدان
 8. بوته قاصدک با گلدان
 9. گل رز مصنوعی
 10. گل مصنوعی ترکیبی با گلدان
 11. گل شب مصنوعی
 12. گل مارگریت مصنوعی
 13. گل مینا مصنوعی با گلدان
 14. گل لاله مصنوعی
 15. گل سننر مصنوعی

 

و ….. میتوان یافت.

خرید راحت و مطمئن در مجموعه مجنـــونی .

 

 

0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.