قیمت چراغ اسپرت پژو 206

قیمت چراغ اسپرت پژو 206

تاریخچه پژو 206

در سالهای نخست دهه ۱۹۹۰، شرکت پژو فرانسه برای جایگزینی خودروی محبوب خود ۲۰۵ خودروی کوچک و نیرومندی را به نام پژو ۲۰۶ به بازار معرفی کرد تا بتواند بازار فروش مدلهای ارزان تر را به دست آورد و بعد از آن تولید ۲۰۷ نیز در سال ۲۰۰۶ آغاز شد.شرکت ایران خودرو در ابتدا تولید خودروی ۲۰۵ را آغاز کرد، ولی با محبوبیت خودروی ۲۰۶ تولید آن را متوقف و در سه ماهه دوم سال ۱۳۸۰، محصول ۲۰۶ را جایگزین کرد.

با تغییرات مختلف در تجهیزات این اتومبیل در زمستان سال ۱۳۸۴ پژو ۲۰۶ صندوقدار(پژو آریان) را نیز وارد بازار شد که به عنوان یک خودرو نقش خوبی را برای خانواده های پر جمعیت ایفا کرد. در حال حاضر ۲ تیپ از مدل ۲۰۶ هاچ بک(تیپ 2 و تیپ 5) و 1 مدل صندوقدار(پژو V8) در شرکت ایران خودرو تولید می شود.تیپ بندی یک محصول با توجه به تغییرات در آپشن های آن صورت می گیرد که قدرت خرید و انتخاب محصول را آسان می کند. زمانی ایران خودرویی ها 206 هاچ بک را در تیپ بندی مختلف عرضه می کردند و یا در مدل صندوقدار با گیریبکس اتومات پژو 206 صندوقدار V9، پژو 206 صندوقدار V2، پژو 206 صندوقدار V10، پژو 206 صندوقدار V20و… که مجهز به پیشرانه های مختلف و گازسوز تولید می شد.

 

پژو 206، اسپرت، جوان‌پسند و خوش‌استایل!

یکی از بحث‌هایی که همیشه در بین جوان‌ها داغ بوده است بحث ماشین‌های موردعلاقه یا خرید ماشین است. ویژگی‌های ظاهری، سرعت، قدرت و قیمت ماشین ملاک‌هایی است که در انتخاب خودرو برایشان اهمیت زیادی دارد. اکثر جوان‌ها به خودروهای اسپرت علاقه زیادی نشان می‌دهند. 206 یک مثال بارز از ماشین موردعلاقه و محبوب در بین جوان‌ها است. در سال 1998 میلادی شرکت پژو از یک ماشین جوان‌پسند، اسپرت و مدرن به نام 206 رونمایی کرد و این ماشین را جایگزین نسل قبلی آن، یعنی پژو 205 کرد.

ایده طراحی 206 به‌طورکلی برای این به وجود آمد که هم از 205 بزرگ‌تر باشد و هم خودروی جوان‌پسند تری در میان گروه پژو به حساب آید. به‌طور موفقیت‌آمیزی طراحی 206 نسبت به مدل‌های قبلی پژو یک سر و گردن بالاتر بود و در بین جوانان از محبوبیت خیلی بالایی برخوردار شد.

اسپرت کردن چراغ 206

پژو 206 از محدود خودروهای است که با عوض کردن چراغ جلوی آن ،نمای خودرو به کل تغییر می کند و یک ظاهر بسیار زیبای در آن ایجاد خواهد شد.تنوع چراغ اسپرت برای 206 زیاد می باشد و فروشگاه مجنونی

جدیدترین مدلها و بروز ترین مدلها را برای شما به ارمغان آورده تا شما در این مجموع بتوانید چراغ اسپرت دلخواه تان را انتخاب و روی ماشین سوار کنید و ظاهر خودرو را کاملا اسپرت  کنید.

قیمت چراغ اسپرت پژو 206 با توجه به نوع کار و شکل و ظاهر آن متفاوت می باشد و معمولا قیمت چراغها از  حداقل 500 تمومان شروع می شوند تا …

در زیر نمونه ای از چراغ های اسپرت پژو 206 را خواهید دید.

قیمت چراغ اسپرت پژو 206

چراغ اسپرت پژو 206 کوپر

چراغ  سونار 206

چگونه مشکل نور کم چرا پژو 405 را حل کنیم؟

برگشت به بالا